Country
Tournament
Season
Russia / Primeira Liga / 2019/2020 / Schedule
1 round
12/07/2019 17:00 Arsenal Tula 1 - 1 Dinamo Moskva
13/07/2019 13:30 FC Ural 3 - 2 FK Ufa
13/07/2019 16:00 Spartak Moskva 1 - 0 PFC Sochi
13/07/2019 18:30 FK Rostov 2 - 1 FK Orenburg
14/07/2019 13:30 Krylia Sovetov 2 - 0 CSKA Moskva
14/07/2019 16:00 Zenit St. Petersburg 2 - 1 FK Tambov
14/07/2019 18:30 Akhmat Grozny 1 - 0 FK Krasnodar
15/07/2019 17:00 Lokomotiv Moskva 1 - 1 Rubin Kazan
2 round
20/07/2019 11:00 FK Ufa 2 - 3 FK Krasnodar
20/07/2019 13:30 Krylia Sovetov 2 - 3 Arsenal Tula
20/07/2019 16:00 CSKA Moskva 2 - 1 FK Orenburg
20/07/2019 18:30 FK Rostov 2 - 2 Spartak Moskva
21/07/2019 11:00 FC Ural 3 - 0 Akhmat Grozny
21/07/2019 13:30 Lokomotiv Moskva 2 - 1 FK Tambov
21/07/2019 16:00 Dinamo Moskva 0 - 1 Rubin Kazan
21/07/2019 18:30 PFC Sochi 0 - 2 Zenit St. Petersburg
3 round
26/07/2019 17:00 Dinamo Moskva 2 - 0 FC Ural
27/07/2019 11:00 FK Ufa 2 - 1 Krylia Sovetov
27/07/2019 13:30 FK Tambov 2 - 0 Spartak Moskva
27/07/2019 16:00 FK Krasnodar 3 - 0 PFC Sochi
28/07/2019 11:00 FK Orenburg 0 - 2 Zenit St. Petersburg
28/07/2019 13:30 Arsenal Tula 2 - 3 FK Rostov
28/07/2019 16:00 CSKA Moskva 1 - 0 Lokomotiv Moskva
29/07/2019 17:00 Rubin Kazan 1 - 0 Akhmat Grozny
4 round
03/08/2019 11:00 FC Ural 2 - 2 FK Rostov
03/08/2019 13:30 Krylia Sovetov 1 - 2 Lokomotiv Moskva
03/08/2019 16:00 Spartak Moskva 0 - 0 Dinamo Moskva
03/08/2019 18:30 Zenit St. Petersburg 1 - 1 FK Krasnodar
04/08/2019 13:30 FK Tambov 0 - 1 Arsenal Tula
04/08/2019 16:00 Rubin Kazan 0 - 1 CSKA Moskva
04/08/2019 18:30 PFC Sochi 0 - 0 FK Ufa
05/08/2019 17:00 Akhmat Grozny 2 - 1 FK Orenburg
5 round
10/08/2019 11:00 FK Orenburg 2 - 2 FK Tambov
10/08/2019 16:00 FK Krasnodar 1 - 0 Rubin Kazan
10/08/2019 16:00 Dinamo Moskva 0 - 2 Zenit St. Petersburg
11/08/2019 11:00 Arsenal Tula 1 - 0 FK Ufa
11/08/2019 13:30 Lokomotiv Moskva 4 - 0 FC Ural
11/08/2019 16:00 CSKA Moskva 0 - 0 PFC Sochi
11/08/2019 18:30 Akhmat Grozny 1 - 3 Spartak Moskva
12/08/2019 17:00 FK Rostov 1 - 0 Krylia Sovetov
6 round
16/08/2019 15:00 FK Orenburg 1 - 1 PFC Sochi
17/08/2019 11:00 FC Ural 1 - 3 Krylia Sovetov
17/08/2019 13:30 FK Tambov 0 - 2 FK Krasnodar
17/08/2019 16:00 Zenit St. Petersburg 0 - 0 Akhmat Grozny
18/08/2019 11:00 Rubin Kazan 1 - 0 Arsenal Tula
18/08/2019 13:30 FK Ufa 2 - 0 FK Rostov
18/08/2019 16:00 Dinamo Moskva 1 - 2 Lokomotiv Moskva
19/08/2019 17:00 Spartak Moskva 2 - 1 CSKA Moskva
7 round
24/08/2019 11:00 FK Tambov 0 - 2 Dinamo Moskva
24/08/2019 13:30 FK Ufa 1 - 0 Zenit St. Petersburg
24/08/2019 16:00 FK Krasnodar 1 - 1 Lokomotiv Moskva
25/08/2019 13:30 CSKA Moskva 3 - 0 Akhmat Grozny
25/08/2019 16:00 FK Rostov 2 - 1 Rubin Kazan
25/08/2019 16:00 Krylia Sovetov 1 - 2 Spartak Moskva
25/08/2019 18:30 Arsenal Tula 2 - 1 FK Orenburg
26/08/2019 15:00 FC Ural 3 - 1 PFC Sochi
21 round
26/08/2019 15:00 FC Ural 3 - 1 PFC Sochi
8 round
30/08/2019 17:00 Krylia Sovetov 0 - 0 Dinamo Moskva
31/08/2019 08:30 FK Ufa 1 - 2 FK Orenburg
31/08/2019 11:00 Rubin Kazan 0 - 3 PFC Sochi
31/08/2019 13:30 Lokomotiv Moskva 1 - 2 FK Rostov
31/08/2019 16:00 Akhmat Grozny 1 - 1 FK Tambov
01/09/2019 11:00 FC Ural 2 - 4 FK Krasnodar
01/09/2019 13:30 Arsenal Tula 1 - 2 CSKA Moskva
01/09/2019 16:00 Spartak Moskva 0 - 1 Zenit St. Petersburg
9 round
13/09/2019 17:00 Zenit St. Petersburg 3 - 1 Arsenal Tula
14/09/2019 13:30 Spartak Moskva 1 - 2 FC Ural
14/09/2019 16:00 PFC Sochi 0 - 1 Lokomotiv Moskva
15/09/2019 11:00 FK Orenburg 2 - 1 Rubin Kazan
15/09/2019 13:30 FK Tambov 0 - 2 CSKA Moskva
15/09/2019 16:00 FK Krasnodar 4 - 2 Krylia Sovetov
16/09/2019 17:00 Dinamo Moskva 0 - 0 FK Ufa
16/09/2019 17:30 FK Rostov 2 - 1 Akhmat Grozny
10 round
20/09/2019 14:30 FK Ufa 1 - 0 Spartak Moskva
21/09/2019 11:00 Akhmat Grozny 1 - 1 Krylia Sovetov
21/09/2019 16:00 Zenit St. Petersburg 5 - 0 Rubin Kazan
21/09/2019 16:00 FK Tambov 2 - 1 FK Rostov
22/09/2019 08:30 FK Orenburg 2 - 3 Lokomotiv Moskva
22/09/2019 11:00 Dinamo Moskva 2 - 3 PFC Sochi
22/09/2019 13:30 Arsenal Tula 1 - 1 FC Ural
22/09/2019 16:00 CSKA Moskva 3 - 2 FK Krasnodar
11 round
28/09/2019 11:00 Krylia Sovetov 2 - 0 FK Tambov
28/09/2019 13:30 FK Rostov 3 - 0 Dinamo Moskva
28/09/2019 16:00 Lokomotiv Moskva 1 - 0 Zenit St. Petersburg
29/09/2019 08:30 FC Ural 0 - 3 CSKA Moskva
29/09/2019 11:00 Rubin Kazan 0 - 0 FK Ufa
29/09/2019 13:30 Spartak Moskva 1 - 2 FK Orenburg
29/09/2019 16:00 FK Krasnodar 2 - 0 Arsenal Tula
30/09/2019 16:30 PFC Sochi 2 - 0 Akhmat Grozny
12 round
05/10/2019 08:30 FK Ufa 0 - 1 Akhmat Grozny
05/10/2019 11:00 FK Orenburg 2 - 0 Dinamo Moskva
05/10/2019 13:30 Rubin Kazan 2 - 1 FK Tambov
05/10/2019 16:00 PFC Sochi 0 - 2 Krylia Sovetov
06/10/2019 08:30 FC Ural 1 - 3 Zenit St. Petersburg
06/10/2019 11:00 Lokomotiv Moskva 2 - 1 Arsenal Tula
06/10/2019 13:30 CSKA Moskva 1 - 3 FK Rostov
06/10/2019 16:00 FK Krasnodar 2 - 1 Spartak Moskva
13 round
18/10/2019 16:30 Akhmat Grozny 0 - 2 Lokomotiv Moskva
19/10/2019 11:00 FK Tambov 1 - 2 FC Ural
19/10/2019 13:30 Spartak Moskva 0 - 0 Rubin Kazan
19/10/2019 16:00 Zenit St. Petersburg 6 - 1 FK Rostov
20/10/2019 08:30 FK Orenburg 0 - 1 Krylia Sovetov
20/10/2019 11:00 FK Ufa 1 - 1 CSKA Moskva
20/10/2019 13:30 Arsenal Tula 1 - 1 PFC Sochi
20/10/2019 16:00 Dinamo Moskva 1 - 1 FK Krasnodar
14 round
25/10/2019 16:30 Rubin Kazan 0 - 0 FC Ural
26/10/2019 11:00 FK Tambov 3 - 0 FK Ufa
26/10/2019 13:30 Akhmat Grozny 1 - 1 Arsenal Tula
26/10/2019 16:00 FK Rostov 2 - 0 PFC Sochi
27/10/2019 10:00 Krylia Sovetov 0 - 2 Zenit St. Petersburg
27/10/2019 12:30 CSKA Moskva 0 - 1 Dinamo Moskva
27/10/2019 12:30 Lokomotiv Moskva 0 - 3 Spartak Moskva
27/10/2019 15:00 FK Krasnodar 1 - 1 FK Orenburg
15 round
02/11/2019 10:00 Dinamo Moskva 1 - 1 Akhmat Grozny
02/11/2019 10:00 FK Ufa 1 - 1 Lokomotiv Moskva
02/11/2019 12:30 PFC Sochi 1 - 2 FK Tambov
02/11/2019 15:00 Zenit St. Petersburg 1 - 1 CSKA Moskva
03/11/2019 12:30 FK Krasnodar 2 - 2 FK Rostov
04/11/2019 10:00 FC Ural 1 - 2 FK Orenburg
04/11/2019 12:30 Krylia Sovetov 0 - 0 Rubin Kazan
04/11/2019 15:00 Spartak Moskva 0 - 1 Arsenal Tula
16 round
08/11/2019 15:30 Akhmat Grozny 0 - 0 FC Ural
09/11/2019 10:00 Rubin Kazan 0 - 1 Dinamo Moskva
09/11/2019 12:30 FK Rostov 1 - 2 FK Tambov
09/11/2019 15:00 Spartak Moskva 2 - 0 Krylia Sovetov
10/11/2019 07:30 FK Orenburg 0 - 0 FK Ufa
10/11/2019 10:00 Arsenal Tula 0 - 1 Zenit St. Petersburg
10/11/2019 12:30 PFC Sochi 2 - 3 CSKA Moskva
10/11/2019 15:00 Lokomotiv Moskva 1 - 1 FK Krasnodar
17 round
22/11/2019 15:30 FK Tambov 2 - 3 Lokomotiv Moskva
23/11/2019 07:30 FK Orenburg 1 - 2 Akhmat Grozny
23/11/2019 10:00 Rubin Kazan 1 - 2 Zenit St. Petersburg
23/11/2019 12:30 Dinamo Moskva 2 - 1 FK Rostov
24/11/2019 07:30 FK Ufa 1 - 1 PFC Sochi
24/11/2019 10:00 FC Ural 0 - 0 Spartak Moskva
24/11/2019 12:30 Arsenal Tula 1 - 2 FK Krasnodar
24/11/2019 15:00 CSKA Moskva 1 - 0 Krylia Sovetov
18 round
30/11/2019 10:00 Krylia Sovetov 0 - 1 FK Ufa
30/11/2019 12:30 FK Rostov 0 - 0 FC Ural
30/11/2019 15:00 Akhmat Grozny 1 - 1 Rubin Kazan
01/12/2019 12:30 Lokomotiv Moskva 1 - 2 Dinamo Moskva
01/12/2019 15:00 Zenit St. Petersburg 1 - 0 Spartak Moskva
02/12/2019 15:30 FK Krasnodar 0 - 0 FK Tambov
02/12/2019 15:30 CSKA Moskva 0 - 1 Arsenal Tula
19 round
06/12/2019 15:30 Zenit St. Petersburg 3 - 0 Dinamo Moskva
06/12/2019 15:30 Arsenal Tula 4 - 0 Lokomotiv Moskva
07/12/2019 10:00 FK Tambov 3 - 0 FK Orenburg
07/12/2019 12:30 FK Krasnodar 1 - 1 CSKA Moskva
07/12/2019 15:00 Akhmat Grozny 0 - 1 FK Ufa
08/12/2019 10:00 Krylia Sovetov 2 - 3 FC Ural
08/12/2019 12:30 PFC Sochi 1 - 1 Rubin Kazan
08/12/2019 15:00 Spartak Moskva 1 - 4 FK Rostov
20 round
28/02/2020 14:30 Krylia Sovetov 1 - 1 FK Orenburg
29/02/2020 10:00 CSKA Moskva 1 - 1 FC Ural
29/02/2020 12:30 Dinamo Moskva 0 - 2 Spartak Moskva
29/02/2020 15:00 Zenit St. Petersburg 0 - 0 Lokomotiv Moskva
29/02/2020 15:00 Akhmat Grozny 1 - 1 FK Rostov
01/03/2020 10:00 FK Tambov 0 - 0 Rubin Kazan
01/03/2020 12:30 FK Krasnodar 2 - 0 FK Ufa
01/03/2020 15:00 PFC Sochi 1 - 2 Arsenal Tula
21 round
07/03/2020 10:00 FK Orenburg 2 - 0 Arsenal Tula
07/03/2020 12:30 Dinamo Moskva 1 - 0 FK Tambov
08/03/2020 10:00 Rubin Kazan 0 - 1 Krylia Sovetov
08/03/2020 15:00 Lokomotiv Moskva 1 - 0 Akhmat Grozny
09/03/2020 10:00 FK Rostov 3 - 2 CSKA Moskva
09/03/2020 12:30 Spartak Moskva 0 - 1 FK Krasnodar
09/03/2020 15:00 Zenit St. Petersburg 0 - 0 FK Ufa
18 round
11/03/2020 15:30 PFC Sochi 5 - 1 FK Orenburg
22 round
13/03/2020 15:30 Akhmat Grozny 2 - 3 Dinamo Moskva
14/03/2020 10:00 FK Orenburg 1 - 3 Spartak Moskva
14/03/2020 12:30 Zenit St. Petersburg 7 - 1 FC Ural
14/03/2020 15:00 Arsenal Tula 0 - 1 Rubin Kazan
15/03/2020 10:00 PFC Sochi 2 - 0 FK Krasnodar
15/03/2020 12:30 CSKA Moskva 0 - 0 FK Ufa
15/03/2020 15:00 FK Rostov 1 - 3 Lokomotiv Moskva
16/03/2020 15:30 FK Tambov 3 - 0 Krylia Sovetov
23 round
19/06/2020 15:00 Krylia Sovetov 2 - 4 Akhmat Grozny
19/06/2020 17:00 PFC Sochi 10 - 1 FK Rostov
20/06/2020 11:00 FC Ural 1 - 2 Rubin Kazan
20/06/2020 13:30 Arsenal Tula 2 - 3 Spartak Moskva
20/06/2020 16:00 CSKA Moskva 0 - 4 Zenit St. Petersburg
21/06/2020 12:00 FK Ufa 2 - 1 FK Tambov
21/06/2020 14:30 Lokomotiv Moskva 1 - 0 FK Orenburg
24 round
26/06/2020 15:00 Akhmat Grozny 1 - 1 PFC Sochi
26/06/2020 17:30 Zenit St. Petersburg 2 - 1 Krylia Sovetov
26/06/2020 23:00 FK Orenburg - FK Krasnodar
27/06/2020 13:30 Spartak Moskva 0 - 0 FK Ufa
27/06/2020 14:30 Rubin Kazan 0 - 2 Lokomotiv Moskva
27/06/2020 16:00 Dinamo Moskva 0 - 0 CSKA Moskva
27/06/2020 17:00 FK Rostov 2 - 1 Arsenal Tula
28/06/2020 13:30 FC Ural 2 - 1 FK Tambov
25 round
30/06/2020 15:00 Lokomotiv Moskva - Krylia Sovetov
30/06/2020 17:30 CSKA Moskva - Spartak Moskva
01/07/2020 12:00 FK Ufa - Rubin Kazan
01/07/2020 12:00 FK Orenburg - FC Ural
01/07/2020 14:30 FK Tambov - Zenit St. Petersburg
01/07/2020 14:30 Arsenal Tula - Akhmat Grozny
01/07/2020 17:00 FK Rostov - FK Krasnodar
01/07/2020 17:00 PFC Sochi - Dinamo Moskva
26 round
04/07/2020 13:30 Dinamo Moskva 0 - 1 Arsenal Tula
04/07/2020 15:30 Spartak Moskva 2 - 3 FK Tambov
04/07/2020 15:30 Krylia Sovetov 0 - 0 FK Rostov
04/07/2020 17:30 Lokomotiv Moskva 0 - 0 PFC Sochi
04/07/2020 17:30 Akhmat Grozny 0 - 4 CSKA Moskva
05/07/2020 13:30 FK Ufa 1 - 1 FC Ural
05/07/2020 15:30 Rubin Kazan 1 - 0 FK Orenburg
05/07/2020 17:30 FK Krasnodar 2 - 4 Zenit St. Petersburg
27 round
07/07/2020 15:30 FK Tambov 1 - 2 Akhmat Grozny
07/07/2020 17:30 Arsenal Tula 2 - 4 Krylia Sovetov
08/07/2020 15:00 Zenit St. Petersburg 2 - 1 PFC Sochi
08/07/2020 15:00 FK Orenburg 0 - 4 CSKA Moskva
08/07/2020 17:30 Spartak Moskva 1 - 1 Lokomotiv Moskva
08/07/2020 17:30 FK Rostov 1 - 2 FK Ufa
09/07/2020 14:00 FC Ural 2 - 1 Dinamo Moskva
09/07/2020 17:30 Rubin Kazan 1 - 0 FK Krasnodar
28 round
11/07/2020 13:00 Arsenal Tula - FK Tambov
11/07/2020 15:30 Akhmat Grozny - Zenit St. Petersburg
11/07/2020 17:30 PFC Sochi - Spartak Moskva
12/07/2020 13:30 Lokomotiv Moskva - FK Ufa
12/07/2020 15:30 CSKA Moskva - Rubin Kazan
12/07/2020 15:30 Dinamo Moskva - Krylia Sovetov
12/07/2020 15:30 FK Orenburg - FK Rostov
12/07/2020 17:30 FK Krasnodar - FC Ural
29 round
15/07/2020 13:00 Krylia Sovetov - FK Krasnodar
15/07/2020 13:00 FC Ural - Arsenal Tula
15/07/2020 15:00 Spartak Moskva - Akhmat Grozny
15/07/2020 17:30 Zenit St. Petersburg - FK Orenburg
16/07/2020 15:00 Rubin Kazan - FK Rostov
16/07/2020 15:00 FK Ufa - Dinamo Moskva
16/07/2020 17:30 FK Tambov - PFC Sochi
16/07/2020 17:30 Lokomotiv Moskva - CSKA Moskva
23 round
18/07/2020 23:00 FK Krasnodar - Dinamo Moskva
30 round
21/07/2020 23:00 FK Rostov - Zenit St. Petersburg
21/07/2020 23:00 FK Krasnodar - Akhmat Grozny
21/07/2020 23:00 CSKA Moskva - FK Tambov
21/07/2020 23:00 Dinamo Moskva - FK Orenburg
21/07/2020 23:00 Rubin Kazan - Spartak Moskva
21/07/2020 23:00 Krylia Sovetov - PFC Sochi
21/07/2020 23:00 FK Ufa - Arsenal Tula
21/07/2020 23:00 FC Ural - Lokomotiv Moskva
Top best predictors
1 Vettel 2373
2 xylio 541
3 fedorm 454