Country
Tournament
Season
Russia / Primeira Liga / 2018/2019 / Schedule
1 round
28/07/2018 13:30 FC Ural 0 - 1 Anzhi Makhachkala
28/07/2018 16:00 Spartak Moskva 1 - 0 FK Orenburg
28/07/2018 18:30 FK Rostov 1 - 0 Akhmat Grozny
29/07/2018 11:00 Enisey Krasnoyarsk 0 - 2 Zenit St. Petersburg
29/07/2018 13:30 Arsenal Tula 0 - 0 Dinamo Moskva
29/07/2018 16:00 Rubin Kazan 2 - 1 FK Krasnodar
30/07/2018 15:00 FK Ufa 0 - 0 Lokomotiv Moskva
31/07/2018 16:00 Krylia Sovetov 0 - 0 CSKA Moskva
2 round
03/08/2018 16:30 Dinamo Moskva 1 - 1 Rubin Kazan
04/08/2018 11:00 FC Ural 1 - 2 FK Krasnodar
04/08/2018 13:30 Zenit St. Petersburg 1 - 0 Arsenal Tula
04/08/2018 16:00 Lokomotiv Moskva 0 - 0 Spartak Moskva
05/08/2018 13:30 Krylia Sovetov 0 - 3 FK Orenburg
05/08/2018 16:00 CSKA Moskva 0 - 1 FK Rostov
05/08/2018 18:30 Akhmat Grozny 1 - 0 Enisey Krasnoyarsk
06/08/2018 14:30 FK Ufa 3 - 0 Anzhi Makhachkala
3 round
10/08/2018 14:30 FC Ural 1 - 1 Dinamo Moskva
11/08/2018 13:30 Enisey Krasnoyarsk 1 - 1 CSKA Moskva
11/08/2018 16:00 Spartak Moskva 1 - 0 Anzhi Makhachkala
11/08/2018 18:30 FK Rostov 0 - 1 Krylia Sovetov
12/08/2018 11:00 FK Orenburg 1 - 0 Lokomotiv Moskva
12/08/2018 13:30 Arsenal Tula 3 - 1 Akhmat Grozny
13/08/2018 14:30 FK Ufa 0 - 1 FK Krasnodar
13/08/2018 17:00 Rubin Kazan 0 - 1 Zenit St. Petersburg
4 round
17/08/2018 16:30 Anzhi Makhachkala 1 - 3 FK Orenburg
18/08/2018 13:30 CSKA Moskva 3 - 0 Arsenal Tula
18/08/2018 16:00 FK Krasnodar 0 - 1 Spartak Moskva
18/08/2018 18:30 Akhmat Grozny 1 - 1 Rubin Kazan
19/08/2018 13:30 Krylia Sovetov 0 - 1 Lokomotiv Moskva
19/08/2018 16:00 Zenit St. Petersburg 4 - 1 FC Ural
19/08/2018 18:30 FK Rostov 4 - 0 Enisey Krasnoyarsk
20/08/2018 16:30 Dinamo Moskva 3 - 0 FK Ufa
5 round
24/08/2018 16:30 Arsenal Tula 0 - 1 FK Rostov
25/08/2018 11:00 FC Ural 2 - 1 Akhmat Grozny
25/08/2018 13:30 Rubin Kazan 1 - 1 CSKA Moskva
25/08/2018 16:00 Spartak Moskva 2 - 1 Dinamo Moskva
26/08/2018 11:00 FK Orenburg 1 - 1 FK Krasnodar
26/08/2018 13:30 FK Ufa 0 - 2 Zenit St. Petersburg
26/08/2018 16:00 Lokomotiv Moskva 2 - 1 Anzhi Makhachkala
27/08/2018 14:30 Enisey Krasnoyarsk 1 - 0 Krylia Sovetov
6 round
31/08/2018 16:30 FK Rostov 1 - 1 Rubin Kazan
01/09/2018 11:00 Krylia Sovetov 1 - 0 Anzhi Makhachkala
01/09/2018 13:30 CSKA Moskva 4 - 0 FC Ural
01/09/2018 16:00 FK Krasnodar 2 - 1 Lokomotiv Moskva
02/09/2018 11:00 Enisey Krasnoyarsk 0 - 0 Arsenal Tula
02/09/2018 13:30 Dinamo Moskva 2 - 0 FK Orenburg
02/09/2018 16:00 Zenit St. Petersburg 0 - 0 Spartak Moskva
02/09/2018 18:30 Akhmat Grozny 2 - 1 FK Ufa
7 round
14/09/2018 16:30 Lokomotiv Moskva 1 - 1 Dinamo Moskva
15/09/2018 11:00 Rubin Kazan 1 - 0 Enisey Krasnoyarsk
15/09/2018 13:30 FK Ufa 0 - 3 CSKA Moskva
15/09/2018 16:00 Arsenal Tula 4 - 0 Krylia Sovetov
16/09/2018 11:00 FK Orenburg 1 - 2 Zenit St. Petersburg
16/09/2018 13:30 Anzhi Makhachkala 0 - 4 FK Krasnodar
16/09/2018 16:00 Spartak Moskva 1 - 2 Akhmat Grozny
17/09/2018 14:30 FC Ural 1 - 1 FK Rostov
8 round
22/09/2018 08:30 Enisey Krasnoyarsk 1 - 2 FC Ural
22/09/2018 11:00 Dinamo Moskva 0 - 1 Anzhi Makhachkala
22/09/2018 13:30 Arsenal Tula 2 - 2 Rubin Kazan
22/09/2018 16:00 FK Rostov 0 - 0 FK Ufa
22/09/2018 16:00 Akhmat Grozny 1 - 1 FK Orenburg
23/09/2018 13:30 Zenit St. Petersburg 5 - 3 Lokomotiv Moskva
23/09/2018 16:00 CSKA Moskva 1 - 1 Spartak Moskva
24/09/2018 15:30 Krylia Sovetov 0 - 3 FK Krasnodar
9 round
28/09/2018 14:30 FK Orenburg 0 - 1 CSKA Moskva
29/09/2018 08:30 FC Ural 2 - 1 Arsenal Tula
29/09/2018 13:30 FK Ufa 2 - 1 Enisey Krasnoyarsk
29/09/2018 16:00 Lokomotiv Moskva 2 - 0 Akhmat Grozny
30/09/2018 11:00 Anzhi Makhachkala 2 - 1 Zenit St. Petersburg
30/09/2018 13:30 FK Krasnodar 3 - 0 Dinamo Moskva
30/09/2018 16:00 Spartak Moskva 0 - 1 FK Rostov
01/10/2018 16:30 Rubin Kazan 2 - 1 Krylia Sovetov
10 round
05/10/2018 16:30 Arsenal Tula 1 - 1 FK Ufa
06/10/2018 11:00 Krylia Sovetov 1 - 0 Dinamo Moskva
06/10/2018 13:30 FK Rostov 0 - 1 FK Orenburg
06/10/2018 16:00 Rubin Kazan 1 - 0 FC Ural
07/10/2018 08:30 Enisey Krasnoyarsk 2 - 3 Spartak Moskva
07/10/2018 11:00 Akhmat Grozny 0 - 0 Anzhi Makhachkala
07/10/2018 13:30 Zenit St. Petersburg 2 - 1 FK Krasnodar
07/10/2018 16:00 CSKA Moskva 0 - 1 Lokomotiv Moskva
11 round
19/10/2018 15:00 Anzhi Makhachkala 0 - 2 CSKA Moskva
19/10/2018 17:30 Lokomotiv Moskva 2 - 1 FK Rostov
20/10/2018 08:30 FK Orenburg 0 - 0 Enisey Krasnoyarsk
20/10/2018 11:00 FC Ural 1 - 1 Krylia Sovetov
20/10/2018 13:30 FK Ufa 0 - 0 Rubin Kazan
21/10/2018 11:00 Dinamo Moskva 1 - 0 Zenit St. Petersburg
21/10/2018 13:30 Spartak Moskva 2 - 3 Arsenal Tula
21/10/2018 16:00 FK Krasnodar 0 - 1 Akhmat Grozny
12 round
27/10/2018 11:00 FC Ural 1 - 1 FK Ufa
27/10/2018 13:30 Arsenal Tula 2 - 2 FK Orenburg
27/10/2018 16:00 FK Rostov 1 - 0 Anzhi Makhachkala
28/10/2018 10:00 Enisey Krasnoyarsk 0 - 3 Lokomotiv Moskva
28/10/2018 12:30 Akhmat Grozny 0 - 0 Dinamo Moskva
28/10/2018 15:00 CSKA Moskva 1 - 2 FK Krasnodar
29/10/2018 14:00 Krylia Sovetov 0 - 1 Zenit St. Petersburg
29/10/2018 16:30 Rubin Kazan 1 - 1 Spartak Moskva
13 round
03/11/2018 10:00 Lokomotiv Moskva 3 - 1 Arsenal Tula
03/11/2018 12:30 Dinamo Moskva 0 - 0 CSKA Moskva
04/11/2018 10:00 Zenit St. Petersburg 1 - 0 Akhmat Grozny
04/11/2018 12:30 FK Krasnodar 2 - 2 FK Rostov
04/11/2018 15:00 Spartak Moskva 1 - 2 FC Ural
05/11/2018 10:00 FK Orenburg 1 - 0 Rubin Kazan
05/11/2018 12:30 FK Ufa 1 - 2 Krylia Sovetov
05/11/2018 15:00 Anzhi Makhachkala 2 - 1 Enisey Krasnoyarsk
14 round
09/11/2018 15:30 Arsenal Tula 2 - 0 Anzhi Makhachkala
10/11/2018 10:00 FC Ural 2 - 1 FK Orenburg
10/11/2018 12:30 Krylia Sovetov 1 - 2 Akhmat Grozny
10/11/2018 15:00 FK Rostov 0 - 0 Dinamo Moskva
11/11/2018 10:00 FK Ufa 2 - 0 Spartak Moskva
28 round
11/11/2018 12:00 FK Krasnodar 3 - 0 Enisey Krasnoyarsk
14 round
11/11/2018 12:30 Rubin Kazan 0 - 0 Lokomotiv Moskva
11/11/2018 15:00 CSKA Moskva 2 - 0 Zenit St. Petersburg
15 round
23/11/2018 14:00 Akhmat Grozny 0 - 2 CSKA Moskva
23/11/2018 16:30 Lokomotiv Moskva 1 - 2 FC Ural
24/11/2018 10:00 Dinamo Moskva 1 - 2 Enisey Krasnoyarsk
24/11/2018 12:30 FK Orenburg 1 - 0 FK Ufa
24/11/2018 15:00 Anzhi Makhachkala 1 - 1 Rubin Kazan
25/11/2018 10:00 Spartak Moskva 3 - 1 Krylia Sovetov
25/11/2018 12:30 FK Krasnodar 3 - 0 Arsenal Tula
25/11/2018 15:00 Zenit St. Petersburg 2 - 0 FK Rostov
16 round
30/11/2018 15:30 Rubin Kazan 1 - 1 Dinamo Moskva
01/12/2018 10:00 Enisey Krasnoyarsk 1 - 1 Akhmat Grozny
01/12/2018 15:00 Anzhi Makhachkala 0 - 0 FK Ufa
02/12/2018 10:00 FK Krasnodar 2 - 0 FC Ural
02/12/2018 12:30 FK Rostov 0 - 0 CSKA Moskva
02/12/2018 15:00 Spartak Moskva 2 - 1 Lokomotiv Moskva
03/12/2018 15:30 Arsenal Tula 4 - 2 Zenit St. Petersburg
17 round
08/12/2018 08:30 Krylia Sovetov 1 - 0 FK Rostov
08/12/2018 11:00 CSKA Moskva 2 - 1 Enisey Krasnoyarsk
08/12/2018 13:30 Lokomotiv Moskva 2 - 1 FK Orenburg
08/12/2018 16:00 Anzhi Makhachkala 0 - 3 Spartak Moskva
09/12/2018 10:00 Dinamo Moskva 4 - 0 FC Ural
09/12/2018 12:30 FK Krasnodar 1 - 1 FK Ufa
09/12/2018 15:00 Zenit St. Petersburg 1 - 2 Rubin Kazan
10/12/2018 15:30 Akhmat Grozny 2 - 0 Arsenal Tula
18 round
01/03/2019 12:30 FK Orenburg 0 - 1 Anzhi Makhachkala
02/03/2019 07:30 FC Ural 0 - 1 Zenit St. Petersburg
02/03/2019 10:00 Arsenal Tula 2 - 0 CSKA Moskva
02/03/2019 12:30 Lokomotiv Moskva 2 - 2 Krylia Sovetov
02/03/2019 15:00 Rubin Kazan 1 - 0 Akhmat Grozny
03/03/2019 07:30 FK Ufa 1 - 2 Dinamo Moskva
03/03/2019 10:00 Enisey Krasnoyarsk 1 - 1 FK Rostov
03/03/2019 15:00 Spartak Moskva 1 - 1 FK Krasnodar
19 round
09/03/2019 10:00 Krylia Sovetov 4 - 0 Enisey Krasnoyarsk
09/03/2019 12:30 CSKA Moskva 3 - 0 Rubin Kazan
10/03/2019 10:00 FK Rostov 0 - 0 Arsenal Tula
10/03/2019 12:30 Zenit St. Petersburg 2 - 1 FK Ufa
10/03/2019 15:00 Dinamo Moskva 0 - 1 Spartak Moskva
10/03/2019 17:00 Anzhi Makhachkala 0 - 2 Lokomotiv Moskva
11/03/2019 13:30 Akhmat Grozny 1 - 1 FC Ural
11/03/2019 15:30 FK Krasnodar 2 - 2 FK Orenburg
20 round
15/03/2019 15:30 Anzhi Makhachkala 0 - 2 Krylia Sovetov
16/03/2019 07:30 FK Orenburg 1 - 0 Dinamo Moskva
16/03/2019 10:00 FC Ural 0 - 1 CSKA Moskva
16/03/2019 12:30 Rubin Kazan 0 - 2 FK Rostov
16/03/2019 15:00 Arsenal Tula 2 - 0 Enisey Krasnoyarsk
17/03/2019 10:00 FK Ufa 0 - 1 Akhmat Grozny
17/03/2019 12:30 Lokomotiv Moskva 1 - 0 FK Krasnodar
17/03/2019 15:00 Spartak Moskva 1 - 1 Zenit St. Petersburg
21 round
29/03/2019 14:30 Krylia Sovetov 0 - 1 Arsenal Tula
30/03/2019 07:30 Enisey Krasnoyarsk 1 - 1 Rubin Kazan
30/03/2019 10:00 Dinamo Moskva 0 - 1 Lokomotiv Moskva
30/03/2019 12:30 Akhmat Grozny 1 - 3 Spartak Moskva
30/03/2019 15:00 FK Rostov 2 - 1 FC Ural
31/03/2019 11:00 Zenit St. Petersburg 3 - 1 FK Orenburg
31/03/2019 13:30 CSKA Moskva 2 - 2 FK Ufa
31/03/2019 16:00 FK Krasnodar 5 - 0 Anzhi Makhachkala
16 round
03/04/2019 14:00 FK Orenburg 3 - 1 Krylia Sovetov
22 round
06/04/2019 11:00 Anzhi Makhachkala 1 - 1 Dinamo Moskva
06/04/2019 13:30 FK Krasnodar 1 - 0 Krylia Sovetov
06/04/2019 16:00 Spartak Moskva 0 - 2 CSKA Moskva
07/04/2019 08:30 FK Ufa 1 - 0 FK Rostov
07/04/2019 11:00 FC Ural 3 - 2 Enisey Krasnoyarsk
07/04/2019 13:30 Rubin Kazan 0 - 0 Arsenal Tula
07/04/2019 16:00 Lokomotiv Moskva 1 - 1 Zenit St. Petersburg
08/04/2019 14:00 FK Orenburg 1 - 3 Akhmat Grozny
23 round
12/04/2019 15:30 Krylia Sovetov 1 - 0 Rubin Kazan
13/04/2019 08:30 Enisey Krasnoyarsk 0 - 0 FK Ufa
13/04/2019 11:00 Arsenal Tula 0 - 0 FC Ural
13/04/2019 11:00 CSKA Moskva 2 - 3 FK Orenburg
13/04/2019 16:30 Akhmat Grozny 1 - 3 Lokomotiv Moskva
14/04/2019 11:00 Dinamo Moskva 1 - 1 FK Krasnodar
14/04/2019 13:30 Zenit St. Petersburg 5 - 0 Anzhi Makhachkala
14/04/2019 16:00 FK Rostov 2 - 1 Spartak Moskva
24 round
19/04/2019 16:30 Anzhi Makhachkala 0 - 1 Akhmat Grozny
20/04/2019 08:30 FK Ufa 1 - 2 Arsenal Tula
20/04/2019 11:00 FK Orenburg 3 - 0 FK Rostov
20/04/2019 13:30 Dinamo Moskva 1 - 0 Krylia Sovetov
20/04/2019 16:00 Lokomotiv Moskva 1 - 1 CSKA Moskva
20/04/2019 18:00 FK Krasnodar 2 - 3 Zenit St. Petersburg
21/04/2019 13:30 FC Ural 2 - 1 Rubin Kazan
21/04/2019 16:00 Spartak Moskva 2 - 0 Enisey Krasnoyarsk
25 round
24/04/2019 16:00 FK Rostov 1 - 2 Lokomotiv Moskva
24/04/2019 16:00 Akhmat Grozny 1 - 1 FK Krasnodar
24/04/2019 16:30 Rubin Kazan 1 - 1 FK Ufa
24/04/2019 16:30 CSKA Moskva 2 - 0 Anzhi Makhachkala
24/04/2019 18:00 Zenit St. Petersburg 2 - 0 Dinamo Moskva
25/04/2019 13:00 Enisey Krasnoyarsk 2 - 1 FK Orenburg
25/04/2019 15:30 Krylia Sovetov 0 - 1 FC Ural
25/04/2019 17:30 Arsenal Tula 3 - 0 Spartak Moskva
26 round
27/04/2019 13:30 Anzhi Makhachkala 1 - 1 FK Rostov
27/04/2019 16:00 Dinamo Moskva 0 - 0 Akhmat Grozny
28/04/2019 08:30 FK Ufa 4 - 1 FC Ural
28/04/2019 11:00 Lokomotiv Moskva 2 - 1 Enisey Krasnoyarsk
28/04/2019 13:30 Zenit St. Petersburg 4 - 2 Krylia Sovetov
28/04/2019 16:00 FK Krasnodar 2 - 0 CSKA Moskva
29/04/2019 14:00 FK Orenburg 1 - 1 Arsenal Tula
29/04/2019 16:30 Spartak Moskva 1 - 1 Rubin Kazan
27 round
03/05/2019 11:00 Enisey Krasnoyarsk 3 - 1 Anzhi Makhachkala
03/05/2019 13:30 Rubin Kazan 2 - 0 FK Orenburg
04/05/2019 11:00 FC Ural 0 - 1 Spartak Moskva
04/05/2019 13:30 Akhmat Grozny 1 - 1 Zenit St. Petersburg
04/05/2019 16:00 Arsenal Tula 2 - 0 Lokomotiv Moskva
05/05/2019 11:00 Krylia Sovetov 1 - 1 FK Ufa
05/05/2019 13:30 CSKA Moskva 2 - 2 Dinamo Moskva
05/05/2019 16:00 FK Rostov 1 - 1 FK Krasnodar
28 round
10/05/2019 08:30 FK Orenburg 2 - 2 FC Ural
10/05/2019 11:00 Dinamo Moskva 0 - 0 FK Rostov
10/05/2019 13:30 Anzhi Makhachkala 0 - 1 Arsenal Tula
10/05/2019 16:00 Lokomotiv Moskva 4 - 0 Rubin Kazan
14 round
11/05/2019 11:00 Enisey Krasnoyarsk 0 - 4 FK Krasnodar
28 round
11/05/2019 13:30 Akhmat Grozny 2 - 1 Krylia Sovetov
12/05/2019 13:30 Spartak Moskva 1 - 0 FK Ufa
12/05/2019 16:00 Zenit St. Petersburg 3 - 1 CSKA Moskva
29 round
18/05/2019 11:00 FK Ufa 0 - 2 FK Orenburg
18/05/2019 13:30 CSKA Moskva 1 - 0 Akhmat Grozny
18/05/2019 16:00 Krylia Sovetov 1 - 2 Spartak Moskva
19/05/2019 08:30 FC Ural 2 - 2 Lokomotiv Moskva
19/05/2019 11:00 Enisey Krasnoyarsk 2 - 2 Dinamo Moskva
19/05/2019 13:30 Arsenal Tula 0 - 3 FK Krasnodar
19/05/2019 16:00 FK Rostov 1 - 0 Zenit St. Petersburg
20/05/2019 16:00 Rubin Kazan 0 - 0 Anzhi Makhachkala
30 round
26/05/2019 11:00 CSKA Moskva 6 - 0 Krylia Sovetov
26/05/2019 11:00 Akhmat Grozny 1 - 0 FK Rostov
26/05/2019 11:00 Zenit St. Petersburg 4 - 1 Enisey Krasnoyarsk
26/05/2019 11:00 Dinamo Moskva 3 - 3 Arsenal Tula
26/05/2019 11:00 FK Krasnodar 1 - 0 Rubin Kazan
26/05/2019 11:00 Anzhi Makhachkala 0 - 2 FC Ural
26/05/2019 11:00 Lokomotiv Moskva 1 - 0 FK Ufa
26/05/2019 11:00 FK Orenburg 2 - 0 Spartak Moskva
Top best predictors
1 Vettel 2369
2 xylio 526
3 fedorm 435