Part of the world
Tournament
Season
Europe / European Championship 2020 (qualifying) / 2019 / Schedule
1 round
21/03/2019
14:00 Group I Kazakhstan 3 - 0 Scotland
16:00 Group I Cyprus 5 - 0 San Marino
18:45 Group C Netherlands 4 - 0 Belarus
18:45 Group C Northern Ireland 2 - 0 Estonia
18:45 Group E Croatia 2 - 1 Azerbaijan
18:45 Group E Slovakia 2 - 0 Hungary
18:45 Group G Israel 1 - 1 Slovenia
18:45 Group G North Macedonia 3 - 1 Latvia
18:45 Group G Austria 0 - 1 Poland
18:45 Group I Belgium 3 - 1 Russia
22/03/2019
16:00 Group A Bulgaria 1 - 1 Montenegro
18:45 Group A England 5 - 0 Czech Republic
18:45 Group B Luxembourg 2 - 1 Lithuania
18:45 Group B Portugal 0 - 0 Ukraine
18:45 Group H Albania 0 - 2 Turkey
18:45 Group H Andorra 0 - 2 Iceland
18:45 Group H Moldova 1 - 4 France
23/03/2019
13:00 Group D Georgia 0 - 2 Switzerland
16:00 Group D Gibraltar 0 - 1 Ireland
16:00 Group F Malta 2 - 1 Faroe Islands
16:00 Group F Sweden 2 - 1 Romania
18:45 Group F Spain 2 - 1 Norway
18:45 Group J Bosnia-Herzegovina 2 - 1 Armenia
18:45 Group J Italy 2 - 0 Finland
18:45 Group J Liechtenstein 0 - 2 Greece
24/03/2019
13:00 Group E Wales 1 - 0 Slovakia
13:00 Group I Kazakhstan 0 - 4 Russia
16:00 Group E Hungary 2 - 1 Croatia
16:00 Group G Israel 4 - 2 Austria
16:00 Group I San Marino 0 - 2 Scotland
18:45 Group C Northern Ireland 2 - 1 Belarus
18:45 Group C Netherlands 2 - 3 Germany
18:45 Group G Poland 2 - 0 Latvia
18:45 Group G Slovenia 1 - 1 North Macedonia
18:45 Group I Cyprus 0 - 2 Belgium
25/03/2019
16:00 Group H Turkey 4 - 0 Moldova
18:45 Group A Kosovo 1 - 1 Bulgaria
18:45 Group A Montenegro 1 - 5 England
18:45 Group B Luxembourg 1 - 2 Ukraine
18:45 Group B Portugal 1 - 1 Serbia
18:45 Group H Andorra 0 - 3 Albania
18:45 Group H France 4 - 0 Iceland
26/03/2019
16:00 Group J Armenia 0 - 2 Finland
18:45 Group D Switzerland 3 - 3 Denmark
18:45 Group D Ireland 1 - 0 Georgia
18:45 Group F Romania 4 - 1 Faroe Islands
18:45 Group F Malta 0 - 2 Spain
18:45 Group F Norway 3 - 3 Sweden
18:45 Group J Bosnia-Herzegovina 2 - 2 Greece
18:45 Group J Italy 6 - 0 Liechtenstein
2 round
07/06/2019
16:00 Group D Georgia 3 - 0 Gibraltar
18:45 Group A Czech Republic 2 - 1 Bulgaria
18:45 Group A Montenegro 1 - 1 Kosovo
18:45 Group B Lithuania 1 - 1 Luxembourg
18:45 Group B Ukraine 5 - 0 Serbia
18:45 Group D Denmark 1 - 1 Ireland
18:45 Group F Faroe Islands 1 - 4 Spain
18:45 Group F Sweden 3 - 0 Malta
18:45 Group F Norway 2 - 2 Romania
18:45 Group G Latvia 0 - 3 Israel
18:45 Group G North Macedonia 0 - 1 Poland
18:45 Group G Austria 1 - 0 Slovenia
08/06/2019
13:00 Group E Croatia 2 - 1 Wales
13:00 Group H Iceland 1 - 0 Albania
16:00 Group C Estonia 1 - 2 Northern Ireland
16:00 Group E Azerbaijan 1 - 3 Hungary
16:00 Group H Moldova 1 - 0 Andorra
16:00 Group I Russia 9 - 0 San Marino
16:00 Group J Armenia 3 - 0 Liechtenstein
16:00 Group J Finland 2 - 0 Bosnia-Herzegovina
18:45 Group C Belarus 0 - 2 Germany
18:45 Group H Turkey 2 - 0 France
18:45 Group I Belgium 3 - 0 Kazakhstan
18:45 Group I Scotland 2 - 1 Cyprus
18:45 Group J Greece 0 - 3 Italy
10/06/2019
18:45 Group A Bulgaria 2 - 3 Kosovo
18:45 Group A Czech Republic 3 - 0 Montenegro
18:45 Group B Serbia 4 - 1 Lithuania
18:45 Group B Ukraine 1 - 0 Luxembourg
18:45 Group D Denmark 5 - 1 Georgia
18:45 Group D Ireland 2 - 0 Gibraltar
18:45 Group F Faroe Islands 0 - 2 Norway
18:45 Group F Malta 0 - 4 Romania
18:45 Group F Spain 3 - 0 Sweden
18:45 Group G Poland 4 - 0 Israel
18:45 Group G Latvia 0 - 5 Slovenia
18:45 Group G North Macedonia 1 - 4 Austria
11/06/2019
14:00 Group I Kazakhstan 4 - 0 San Marino
16:00 Group E Azerbaijan 1 - 5 Slovakia
18:45 Group C Belarus 0 - 1 Northern Ireland
18:45 Group C Germany 8 - 0 Estonia
18:45 Group E Hungary 1 - 0 Wales
18:45 Group H Albania 2 - 0 Moldova
18:45 Group H Andorra 0 - 4 France
18:45 Group H Iceland 2 - 1 Turkey
18:45 Group I Belgium 3 - 0 Scotland
18:45 Group I Russia 1 - 0 Cyprus
18:45 Group J Greece 2 - 3 Armenia
18:45 Group J Italy 2 - 1 Bosnia-Herzegovina
18:45 Group J Liechtenstein 0 - 2 Finland
3 round
05/09/2019
16:00 Group J Armenia 1 - 3 Italy
18:45 Group D Gibraltar 0 - 6 Denmark
18:45 Group D Ireland 1 - 1 Switzerland
18:45 Group F Faroe Islands 0 - 4 Sweden
18:45 Group F Norway 2 - 0 Malta
18:45 Group F Romania 1 - 2 Spain
18:45 Group G Israel 1 - 1 North Macedonia
18:45 Group J Bosnia-Herzegovina 5 - 0 Liechtenstein
18:45 Group J Finland 1 - 0 Greece
06/09/2019
16:00 Group C Estonia 1 - 2 Belarus
16:00 Group I Cyprus 1 - 1 Kazakhstan
18:45 Group C Germany 2 - 4 Netherlands
18:45 Group E Wales 2 - 1 Azerbaijan
18:45 Group E Slovakia 0 - 4 Croatia
18:45 Group G Austria 6 - 0 Latvia
18:45 Group G Slovenia 2 - 0 Poland
18:45 Group I San Marino 0 - 4 Belgium
18:45 Group I Scotland 1 - 2 Russia
07/09/2019
13:00 Group A Kosovo 2 - 1 Czech Republic
16:00 Group A England 4 - 0 Bulgaria
16:00 Group B Lithuania 0 - 3 Ukraine
16:00 Group H Iceland 3 - 0 Moldova
18:45 Group B Serbia 2 - 4 Portugal
18:45 Group H France 4 - 1 Albania
18:45 Group H Turkey 1 - 0 Andorra
08/09/2019
13:00 Group J Armenia 4 - 2 Bosnia-Herzegovina
16:00 Group D Georgia 0 - 0 Denmark
16:00 Group D Switzerland 4 - 0 Gibraltar
16:00 Group F Romania 1 - 0 Malta
18:45 Group F Spain 4 - 0 Faroe Islands
18:45 Group F Sweden 1 - 1 Norway
18:45 Group J Finland 1 - 2 Italy
18:45 Group J Greece 1 - 1 Liechtenstein
09/09/2019
16:00 Group E Azerbaijan 1 - 1 Croatia
18:45 Group C Northern Ireland 0 - 2 Germany
18:45 Group C Estonia 0 - 4 Netherlands
18:45 Group E Hungary 1 - 2 Slovakia
18:45 Group G Slovenia 3 - 2 Israel
18:45 Group G Latvia 0 - 2 North Macedonia
18:45 Group G Poland 0 - 0 Austria
18:45 Group I Scotland 0 - 4 Belgium
18:45 Group I Russia 1 - 0 Kazakhstan
18:45 Group I San Marino 0 - 4 Cyprus
10/09/2019
18:45 Group A England 5 - 3 Kosovo
18:45 Group A Montenegro 0 - 3 Czech Republic
18:45 Group B Lithuania 1 - 5 Portugal
18:45 Group B Luxembourg 1 - 3 Serbia
18:45 Group H Albania 4 - 2 Iceland
18:45 Group H France 3 - 0 Andorra
18:45 Group H Moldova 0 - 4 Turkey
4 round
10/10/2019
14:00 Group I Kazakhstan 1 - 2 Cyprus
16:00 Group C Belarus 0 - 0 Estonia
18:45 Group C Netherlands 3 - 1 Northern Ireland
18:45 Group E Croatia 3 - 0 Hungary
18:45 Group E Slovakia 1 - 1 Wales
18:45 Group G Austria 3 - 1 Israel
18:45 Group G Latvia 0 - 3 Poland
18:45 Group G North Macedonia 2 - 1 Slovenia
18:45 Group I Belgium 9 - 0 San Marino
18:45 Group I Russia 4 - 0 Scotland
11/10/2019
18:45 Group A Montenegro 0 - 0 Bulgaria
18:45 Group A Czech Republic 2 - 1 England
18:45 Group B Ukraine 2 - 0 Lithuania
18:45 Group B Portugal 3 - 0 Luxembourg
18:45 Group H Turkey 1 - 0 Albania
18:45 Group H Andorra 1 - 0 Moldova
18:45 Group H Iceland 0 - 1 France
12/10/2019
13:00 Group D Georgia 0 - 0 Ireland
16:00 Group D Denmark 1 - 0 Switzerland
16:00 Group F Faroe Islands 0 - 3 Romania
16:00 Group J Bosnia-Herzegovina 4 - 1 Finland
18:45 Group F Malta 0 - 4 Sweden
18:45 Group F Norway 1 - 1 Spain
18:45 Group J Liechtenstein 1 - 1 Armenia
18:45 Group J Italy 2 - 0 Greece
13/10/2019
13:00 Group I Kazakhstan 0 - 2 Belgium
16:00 Group C Belarus 1 - 2 Netherlands
16:00 Group E Hungary 1 - 0 Azerbaijan
16:00 Group I Cyprus 0 - 5 Russia
16:00 Group I Scotland 6 - 0 San Marino
18:45 Group C Estonia 0 - 3 Germany
18:45 Group E Wales 1 - 1 Croatia
18:45 Group G Poland 2 - 0 North Macedonia
18:45 Group G Slovenia 0 - 1 Austria
14/10/2019
18:45 Group A Bulgaria 0 - 6 England
18:45 Group A Kosovo 2 - 0 Montenegro
18:45 Group B Lithuania 1 - 2 Serbia
18:45 Group B Ukraine 2 - 1 Portugal
18:45 Group H Moldova 0 - 4 Albania
18:45 Group H Iceland 2 - 0 Andorra
18:45 Group H France 1 - 1 Turkey
15/10/2019
16:00 Group J Finland 3 - 0 Armenia
18:45 Group D Gibraltar 2 - 3 Georgia
18:45 Group D Switzerland 2 - 0 Ireland
18:45 Group F Faroe Islands 1 - 0 Malta
18:45 Group F Romania 1 - 1 Norway
18:45 Group F Sweden 1 - 1 Spain
18:45 Group G Israel 3 - 1 Latvia
18:45 Group J Greece 2 - 1 Bosnia-Herzegovina
18:45 Group J Liechtenstein 0 - 5 Italy
5 round
14/11/2019
16:00 Group H Turkey 0 - 0 Iceland
18:45 Group A England 7 - 0 Montenegro
18:45 Group A Czech Republic 2 - 1 Kosovo
18:45 Group B Portugal 6 - 0 Lithuania
18:45 Group B Serbia 3 - 2 Luxembourg
18:45 Group H Albania 2 - 2 Andorra
18:45 Group H France 2 - 1 Moldova
15/11/2019
16:00 Group F Norway 4 - 0 Faroe Islands
16:00 Group J Armenia 0 - 1 Greece
16:00 Group J Finland 3 - 0 Liechtenstein
18:45 Group D Denmark 6 - 0 Gibraltar
18:45 Group D Switzerland 1 - 0 Georgia
18:45 Group F Spain 7 - 0 Malta
18:45 Group F Romania 0 - 2 Sweden
18:45 Group J Bosnia-Herzegovina 0 - 3 Italy
16/11/2019
13:00 Group I Cyprus 1 - 2 Scotland
16:00 Group E Azerbaijan 0 - 2 Wales
16:00 Group G Slovenia 1 - 0 Latvia
16:00 Group I Russia 1 - 4 Belgium
16:00 Group I San Marino 1 - 3 Kazakhstan
18:45 Group C Germany 4 - 0 Belarus
18:45 Group C Northern Ireland 0 - 0 Netherlands
18:45 Group E Croatia 3 - 1 Slovakia
18:45 Group G Israel 1 - 2 Poland
18:45 Group G Austria 2 - 1 North Macedonia
17/11/2019
13:00 Group B Luxembourg 0 - 2 Portugal
13:00 Group B Serbia 2 - 2 Ukraine
16:00 Group A Bulgaria 1 - 0 Czech Republic
16:00 Group A Kosovo 0 - 4 England
18:45 Group H Albania 0 - 2 France
18:45 Group H Andorra 0 - 2 Turkey
18:45 Group H Moldova 1 - 2 Iceland
18/11/2019
18:45 Group D Ireland 1 - 1 Denmark
18:45 Group D Gibraltar 1 - 6 Switzerland
18:45 Group F Malta 1 - 2 Norway
18:45 Group F Sweden 3 - 0 Faroe Islands
18:45 Group F Spain 5 - 0 Romania
18:45 Group J Italy 9 - 1 Armenia
18:45 Group J Liechtenstein 0 - 3 Bosnia-Herzegovina
18:45 Group J Greece 2 - 1 Finland
19/11/2019
18:45 Group C Germany 6 - 1 Northern Ireland
18:45 Group C Netherlands 5 - 0 Estonia
18:45 Group E Slovakia 2 - 0 Azerbaijan
18:45 Group E Wales 2 - 0 Hungary
18:45 Group G North Macedonia 1 - 0 Israel
18:45 Group G Latvia 1 - 0 Austria
18:45 Group G Poland 3 - 2 Slovenia
18:45 Group I Belgium 6 - 1 Cyprus
18:45 Group I Scotland 3 - 1 Kazakhstan
18:45 Group I San Marino 0 - 5 Russia
Top best predictors
1 Vettel 2373
2 xylio 532
3 fedorm 441