Country
Tournament
Season
Russia / Russian Cup / 2018/2019 / Schedule
4 round
22/08/2018 09:00 Luch-Energia 0 - 2 SKA-Energia Khabarovsk
22/08/2018 10:00 FC Sakhalin 3 - 0 Zenit Irkutsk
22/08/2018 11:30 Dinamo Barnaul 5 - 4 FK Tom Tomsk
22/08/2018 13:00 FK Chelyabinsk 0 - 1 Olimpiyets Nizhny Novgorod
22/08/2018 14:00 Znamya Truda Orekhovo-Zuevo 0 - 1 Baltika Kaliningrad
22/08/2018 14:00 FK Tyumen 1 - 1 (2 - 1) Sibir Novosibirsk
22/08/2018 15:00 FC Volgar Astrakhan 4 - 2 Fakel Voronezh
22/08/2018 15:00 FC Syzran-2003 1 - 1 (4 - 3) Rotor Volgograd
22/08/2018 15:00 FC Neftekhimik 1 - 0 Mordovia Saransk
22/08/2018 15:30 Luki-Energiya Velikiye Luki 5 - 4 FK Chertanovo Moskva
22/08/2018 15:30 Tekstilshchik Ivanovo 2 - 3 FK Khimki
22/08/2018 15:30 Dinamo Bryansk 1 - 3 Avangard Kursk
22/08/2018 15:30 FK Kaluga 2 - 4 FK Tambov
22/08/2018 15:30 Chernomorets Novorossisk 2 - 1 PFC Sochi
22/08/2018 16:00 Chayka Peschanokopskoye 2 - 0 FK Torpedo Armavir
22/08/2018 16:30 Torpedo Moskva 2 - 0 Shinnik Yaroslavl
5 round
25/09/2018 10:00 Dinamo Barnaul 0 - 2 FK Orenburg
25/09/2018 15:00 FC Neftekhimik 2 - 3 FC Ural
26/09/2018 08:00 FC Sakhalin 1 - 2 Arsenal Tula
26/09/2018 09:00 SKA-Energia Khabarovsk 3 - 3 (2 - 4) Akhmat Grozny
26/09/2018 14:00 FC Syzran-2003 0 - 4 FK Rostov
26/09/2018 14:30 Luki-Energiya Velikiye Luki 1 - 2 Enisey Krasnoyarsk
26/09/2018 15:00 FC Volgar Astrakhan 0 - 4 Zenit St. Petersburg
26/09/2018 15:30 Chernomorets Novorossisk 0 - 1 Spartak Moskva
26/09/2018 16:00 FK Khimki 0 - 1 Rubin Kazan
26/09/2018 16:00 Chayka Peschanokopskoye 1 - 2 Anzhi Makhachkala
26/09/2018 16:00 Olimpiyets Nizhny Novgorod 5 - 3 FK Ufa
26/09/2018 17:15 Torpedo Moskva 0 - 1 Dinamo Moskva
26/09/2018 18:00 Baltika Kaliningrad 2 - 2 (2 - 3) Lokomotiv Moskva
27/09/2018 14:00 Avangard Kursk 0 - 2 FK Krasnodar
27/09/2018 16:30 FK Tambov 1 - 1 (1 - 2) Krylia Sovetov
10/10/2018 14:00 FK Tyumen 1 - 1 (3 - 0) CSKA Moskva
16 round
25/10/2018 16:00 Rubin Kazan 1 - 0 Dinamo Moskva
31/10/2018 10:00 FK Orenburg 1 - 0 FK Tyumen
31/10/2018 13:00 FC Ural 2 - 0 Olimpiyets Nizhny Novgorod
31/10/2018 15:30 Lokomotiv Moskva 4 - 1 Enisey Krasnoyarsk
31/10/2018 15:30 Akhmat Grozny 0 - 2 Arsenal Tula
01/11/2018 14:00 Krylia Sovetov 1 - 1 (1 - 2) FK Krasnodar
01/11/2018 15:00 FK Rostov 3 - 1 Zenit St. Petersburg
01/11/2018 16:00 Spartak Moskva 1 - 0 Anzhi Makhachkala
Четвертьфинал (1 часть) round
28/11/2018 12:00 FK Orenburg 2 - 4 Arsenal Tula
05/12/2018 15:30 Lokomotiv Moskva 1 - 0 Rubin Kazan
05/12/2018 15:30 FK Krasnodar 2 - 2 FK Rostov
05/12/2018 15:30 Spartak Moskva 1 - 1 FC Ural
Четвертьфинал (2 часть) round
24/02/2019 15:00 FK Rostov 1 - 0 FK Krasnodar
06/03/2019 15:00 Rubin Kazan 0 - 1 Lokomotiv Moskva
06/03/2019 15:00 Arsenal Tula 1 - 1 FK Orenburg
07/03/2019 13:00 FC Ural 1 - 0 Spartak Moskva
Полуфинал round
03/04/2019 14:00 FC Ural 1 - 0 Arsenal Tula
03/04/2019 16:30 Lokomotiv Moskva 2 - 2 FK Rostov
15/05/2019 16:00 Arsenal Tula 2 - 2 FC Ural
15/05/2019 16:30 FK Rostov 0 - 2 Lokomotiv Moskva
Final round
22/05/2019 15:30 FC Ural 0 - 1 Lokomotiv Moskva
Top best predictors
1 Vettel 2369
2 xylio 524
3 fedorm 434